LETNÍ PROGRAM

 

Náš letní příměstský program nabízí na každý týden zajímavá a zábavná témata spojená s programem S.T.R.E.A.M. Tento program spojuje vědu, techniku, čtení/psaní, inženýrství, umění a matematiku do objevů a zážitků inspirovaných světem kolem nás. Tábor je veden učiteli z BASIS Beginners Prague a poskytuje dětem smysluplné a interaktivní aktivity a projekty. I v létě v BASIS Beginners Prague pokračujeme v procesu učení prostřednictvím nejrůznějších zábavných a akčních aktivit! Tábory jsou určeny pro děti od 2 do 5 let a jsou vedené v angličtině. 

  

5.-9. srpna | Divadelní tábor 

Ponořte své dítě do světa kreativity na našem divadelním táboře. Buďte svědky toho, jak jejich sebedůvěra stoupá, když se zapojují do dramatických her. Díky tomu si budují cenné dovednosti a zároveň objevují kouzlo vyprávění příběhů. 

  

12.-16. srpna | Kouzelnický tábor  

Prozkoumejte svět kouzel na našem kouzelnickém táboře. Vaše dítě se naučí skvělé triky a ohromí tím své kamarády a rodinu. Připojte se k nám a děti si užijí léto plné zábavy, tajemství a budování úžasných nových dovednost. 

  

19.-23. srpna | Výtvarný tábor 

Podpořte umělecké nadání svého dítěte na výtvarném táboře, který nabízí strukturované, ale zároveň inspirativní prostředí pro zkoumání různých uměleckých forem. Připojte se k nám a společně prožijeme léto plné zábavy, rozvoje dovedností a uměleckého vyjádření.

  

Ceny

CENA PRO BASIS STUDENTY* : 3 900 Kč / týden

CENA PRO OSTATNÍ** : 6 500 Kč / týden

  *BASIS studenti jsou naši současní studenti a studenti, kteří jsou zapsáni na školní rok 2024/2025 (podaná přihláška, podepsaná smlouva a zaplacený poplatek za přihlášku). Cena je all inclusive (obědy, svačiny, nápoje, vstupy do muzeí atd.).

**Cena je all inclusive (oběd, občerstvení, nápoje, vstupy do muzeí, atd.)

 

Denní program: 8:00 – 17:00

  

Níže naleznete odkaz na online přihlašovací formulář. 

 

https://basis.forms.app/summer-camp

 

Kontaktní informace:

Zuzana Sýkorová 

+420 734 878 769