Poslání

BASIS Beginners Prague je věkově smíšená mezinárodní mateřská škola s neustále se rozvíjejícím akademickým programem pro tříleté až šestileté předškoláky. Naším posláním je pomoci žákům dosahovat vynikajících výsledků a zajistit, aby byli připraveni na základní školu. Děláme vše pro to, aby si zamilovali učení a uvědomili si, že mají schopnost uplatňovat znalosti a dovednosti, které v nich pěstujeme. Věříme, že by děti měly zůstat dětmi tak dlouho, jak potřebují, a ani začátek školní docházky by neměl ukončit jejich dětství. Proto spojujeme už v nejmladším věku hru a učení a povzbuzujeme žáky, dokud se touha po vědomostech nestane součástí jich samotných.

BASIS Beginners Prague je součástí sítě BASIS Curriculum Schools, která svou úrovní vzdělávání dosahuje nejvyššího mezinárodního standardu, a to nejen u žáků předškolního a základního stupně vzdělávání, ale i u studentů středních škol. Naše síť inspiruje žáky a studenty už dvacet let – první školu jsme otevřeli ve Spojených státech v roce 1998. více o BASIS Curriculum Schools

BASIS Beginners Prague není pouze samostatným programem, ale exkluzivním vstupem do zcela nové školní komunity a prvním krokem na cestě ke studiu na BASIS International School Prague. Tato naše první evropská pobočka zahájí výuku v roce 2021 a nabídne předškolní, základní a středoškolské vzdělávání na nejvyšší úrovni. Její komplexní učební program je zcela kompatibilní se vzdělávacím modelem ve Spojených státech. 

Navštivte naši foto galerii, podívejte se na videa o nas, a přečtěte si co o nás napsali v tisku.